Zvětšit (Ctrl + "+")

Zmenšit (Ctrl + "-")

VAZEBNÍ VĚZNICE LITOMĚŘICE
Vězeňské služby ČR
banner

Vězeňská služba ČR - Vazební věznice Litoměřice, nabízí perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby, možností kariérního postupu a pravidelný měsíční příjem odpovídající tarifnímu zařazení.

Hlavní účetní

Náplň a druh práce

Komplexní vedení účetnictví účetní jednotky včetně vedení účetních knih a sestavování účetní závěrky za účelem jejího předávání do Centrálního systému účetních informací státu.

Požadavky

- občan České republiky starší 18-ti let
- trestní bezúhonnost
- požadované vzdělání – vyšší/střední odborné vzdělání ekonomického směru
- pokročilá znalost techniky administrativy, znalost práce na PC (především MS Office)
- aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, praxe výhodou

Nabízíme

- mzdové rozpětí 23 260 Kč až 33 240 Kč (10. platová třída, platový stupeň dle započtené praxe)
- po zapracování možnost změny doby určité na dobu neurčitou
- pracovní doba 40 hod./týdně
- 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna
- podnikové stravování
- možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, příspěvek na rekreaci, stravování a důchodové připojištění

Informace o pozici

Místo pracoviště

Veitova 1888/1, 412 01  Litoměřice-Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23260-33240 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Zadavatel

Vězeňská služba České republiky

Kontakt

Jitka Špátová
Veitova 1
412 01  Litoměřice
ČR
Telefon: 416 720 155