Zvětšit (Ctrl + "+")

Zmenšit (Ctrl + "-")

VĚZNICE OSTROV
Vězeňské služby ČR
banner

Vězeňská služba ČR - Věznice Ostrov, nabízí perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby, možností kariérního postupu a pravidelný měsíční příjem odpovídající tarifnímu zařazení.

Psycholog - Věznice Ostrov

Náplň a druh práce

Činnost je zaměřená na oblast psychologických aspektů ve výkonu trestu výkonu trestu.

Očekáváme

Státní občanství ČR
Bezúhonnost
VŠ -jednooborová psychologie
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

Plat od 31000,- Kč - 41 370,- Kč - včetně zvláštního příplatku - dle praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,
Pracovní poměr na plný úvazek,
Možnost dopravy do zaměstnání,
Možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
Možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
Benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.

Informace o pozici

Místo pracoviště

22, 363 01  Ostrov-Vykmanov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

31000-41370 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, ubytování/příspěvek na ubytování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (základní)

Zadavatel

Vězeňská služba České republiky

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Skořepová